GENEL MÜDÜRLÜK
0422 328 50 00


YAŞAM VE SPOR MERKEZİ
0422 502 00 41


Belsos Yaşam Ve Spor Merkezi Malatyalıların Uğrak Adresi Oldu

13.03.2018
1 görüntülenme

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve İşletmesini Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisler Ltd. Şirketi Genel Müdürlüğü bünyesinde üstlendiği Fahri Kayahan Bulvarında bulunan Yaşam ve Spor merkezine ilgi bir hayli yüksek.

53 bin metrekare alan üzerine kurulan tesiste 4 adet basketbol, voleybol, tenis kortu ve 1 adet futbol sahası mevcut. Ayrıca 2 adet masaj havuzu ve 2 adet çocuk havuzu da bulunan tesiste, sauna, geleneksel hamam ve fitness salonları da bulunmakta.

Malatyalıların bütün sportif ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte olan devasa tesis aynı zamanda dinlenme alanları, kafeteryalar ve kuaförleri ile de bir yaşam niteliğine sahip.

Temizliği, düzeni ve aksamadan işleyen tesise Malatyalılar üçer aylık abonelikler yaptırarak yararlanabiliyor. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisler ltd.şirketi Genel Müdürlüğü bünyesinde tarafından başarıyla işletilen tesis, nezih ortamı sayesinde özellikle spor sever Malatyalı hanımlar tarafından tercih ediliyor.

Flaş Haber’e konuşan vatandaşlar, ”Malatya’ya böylesine kompleks bir spor tesisinin yaptırılmış olmasından dolayı çok mutluyuz. O yüzden en başta Sayın Başkan Ahmet Çakır’a teşekkür etmek istiyoruz. Fakat bir tesisi yapmak kadar o tesisi en iyi şekilde işletmek, ayrımcılık yapmamak, hijyen ve saygı kurallarına riayet etmekte çok önemli.Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisler ltd.şirketi Genel Müdürlüğü bünyesinde tarafından tesis dört dörtlük işletiliyor ve fiyatları da gayet makul. Ailemiz ile gelip, güven içerisinde sporumuzu yapıp evimize dönüyoruz. Betonlaşmanın arttığı, oyun sahaların kalmadığı şehirlerde böylesine güzel tesisler bizlerin nefes almasına olanak tanıyor. Şu ana kadar her şey çok güzel tekrardan emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

Kaynak:http://www.flashabermalatya.com