GENEL MÜDÜRLÜK
0422 328 50 00

YAŞAM VE SPOR MERKEZİ
0422 502 00 41

Belsos Yemek Fabrikası

17.03.2018
1 görüntülenme
Belsos Yemek Fabrikası

‘Yemekhane’den Fabrikaya’
2009 yılında sanayi sitesi girişinde faaliyet gösteren yemekhane, yeni modern imkânlara sahip 3 dönüm üzerine 600 m2 kapalı alanı bulunan, geniş ve ferah bir alana taşınarak, personel dışında diğer kurumlardan gelen yemek taleplerini de karşılayabilecek duruma getirilmiştir. Bu yapısal modernizasyon ile günde 5.000 kişilik yemek üretim kapasitesine ulaştırılan yemekhane, harici kurum ve kuruluşlara da yemek satışının başlatıldığı, son teknoloji endüstriyel mutfak takımları ile en ince detayına kadar dizayn edilmiş bir yemek fabrikasına dönüştürülmüştür.
Toplu yemek üretim hizmeti vermek amacıyla kurulan  Yemek Fabrikası verdiği kaliteli hizmetle sektöründe lider bir konuma yükselerek, kamu kuruluşları, özel kurumlar ve sanayi kuruluşlarının günlük yemek üretim hizmeti aldıkları bir fabrika olmuştur. Bununla birlikte çeşitli organizasyon ve özel davetlerde toplu yemek hizmeti sunabilen bir olanağa kavuşturulmuştur. Taziye, düğün, mevlit yemeklerine personellerimizle tam teşekküllü hizmet verilmektedir.

‘Alt yapısını sürekli geliştirmektedir’
Kurulduğu günden bu yana insan sağlığı en ön planda tutularak, hijyenik ve sağlıklı koşullarda çalışmaların sürdürüldüğü Malatya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri Yemek Fabrikası ’nda, sektördeki yenilikler yakından izlenerek en son teknolojik ekipmanlara yatırım yapılmakla birlikte personel sürekli eğitilerek gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır. Çalışma imkânlarını sürekli geliştirmek hedefinde olan fabrikada her aşamada kontrollü üretim yapılmaktadır.
Doğalgaza uygun fırın ve ocaklarla modernize edilmiş teçhizatlar ile yemekler 500 kişi kapasiteli kazanlarda pişirilmektedir. Ayrıca taş fırın yaptırılarak tava yemeklerinde daha sağlıklı ve lezzetli pişirme gerçekleştirilmektedir. Pişirilen yemekler yemek nakliyesine uygun şekilde dizayn edilen servislerle hizmet vermektedir.
Yemek üretiminde kalite ve istikrarı yakalayan Malatya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri Yemek Fabrikası , yenilikçi çağdaş yatırımlar gerçekleştirerek, toplu yemekte tercih edilen, aranan güvenilir bir adres…

‘Önce sağlık’
Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Gıda Üretim İzin Belgesi  ile Gıda Kodeksi’ne uygun üretim yapmaktadır. Sağlıklı beslenmenin insan hayatındaki önemini bilen ve aynı zamanda sürekli bir eğitim içinde olan uzman ekibiyle, yemek üretim kalitesinde süreklilik sağlanmıştır.
İnsan sağlığı ile birinci derecede ilgili olan yemek fabrikasında, ekibimiz tam bir disiplin içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Günlük kıyafetlerle üretim alanına girilmediği gibi, iş kıyafetleriyle de üretim alanının dışına çıkılmamaktadır. Üretimde galoş, bone, maske ve eldiven zorunlu olmakla birlikte kişisel bakım da mecburidir.

‘Değişik damak tatlarına uygun çözümler’
Yemek Fabrikası menülerimizi düzenli aralıklarla sağlık danışmanları ve diyetisyen önerilerine uygun bir şekilde değiştirilmektedir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutarak oluşturulan menüler, değişik ihtiyaç ve beklentilere cevap verebilmektedir. Malatya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri Yemek Fabrikası özellikle tabldot yemek üretim hizmetleri, uzman kadrosu, usta aşçıları, kalite ve hijyen politikasıyla hizmet vermektedir. Damak tadınıza uymayan, değiştirmek istediğiniz yemeklerin yerine farklı lezzetler,  size özel olmasını istediğiniz menüler oluşturabiliriz.

İletişim Bilgileri

Taştepe Caddesi Battalgazi, Malatya  Tel: 0422 361 40 52

Çalışma Saatleri
RUTİN RAMAZAN AYI 
AÇILIŞ KAPANIŞ AÇILIŞ KAPANIŞ
03:00 19:00 12:00 22:00